Şeytan Otopsisi

29.55 TL. "Şeytan'ı gördüm. Önümde, muazzam ayakları üstünde kalkmıştı. Korkunç silueti boş ve iğrenç bakışını bana dikmişti. Asla unutmayacağım bir karşılaşmaydı bu, inan bana…".

Responsive image
YAZAR
Luis de la Higuera
DOSYA BOYUTU
9,28 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053435907

Şeytan Otopsisi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Luis de la Higuera. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Luis de la Higuera'den Şeytan Otopsisi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Şeytan'ı gördüm. Önümde, muazzam ayakları üstünde kalkmıştı. Korkunç silueti boş ve iğrenç bakışını bana dikmişti. Asla unutmayacağım bir karşılaşmaydı bu, inan bana…"1655 yılında kardinaller yeni papayı seçmek için Vatikan'da toplanmıştır. Papalığın gözde adayı Umberto Donatelli ağır bir sırrın yükü altındadır. Bu sır onun gelecek planlarını tehlikeye atacak, hatta ortaya çıktığı zaman Hıristiyanlık inancını derinden sarsabilecek güçte bir sırdır. Güney Fransa'daki küçük bir kasabada devasa boyutlarda esrarengiz kemikler ortaya çıkmıştır. Bir azize ait olabileceği düşünülen kemikler aslında içinde kötülüğün özünü barındırmaktadır. Bu gizemi çözmek isteyen Donatelli kendisini akılla inanç arasındaki sinsi bir mücadelenin ortasında bulur. Genç bilim adamı Zénon de Mongaillac ise, cadılıkla suçlanan güzeller güzeli Agnès'in de desteğiyle bu kemiklerin kaynağını araştırmaktadır, bu araştırmaların onu hırslı din adamlarının komplolarının içine çekeceğinden ise haberi yoktur. Hepsi, kendi yöntemleriyle, duydukları tüm efsanelerden daha korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır, çünkü buldukları kemikler Şeytan'a aittir."Gerilim kitaplarının gözdesi… Mutlaka keşfetmelisiniz!"-Mafabriquepolars.com-"Yazar esrarengiz ve büyüleyici bir dünya yaratmış ve okuyucuyu bir halüsinasyona dalar gibi bunun içine salıyor."-Amazon.com- "Gerçek bir tarihî dönemde geçen hikâye, okuyucuyu şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu bir dünyaya sokuyor."-Leschroniquesdegoliath.com- (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 432Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Şeytan Otopsisi (9786053435907). Marka : Luis De La Higuera. "Şeytan'ı gördüm. Önümde, muazzam ayakları üstünde kalkmıştı. Korkunç silueti boş ve iğrenç bakışını bana dikmişti.