Her İşte Bir Hayır Var

"Parmağımın kopmasında gerçekten de bir hayır varmış. İşte bu yüzden, seni bu kadar uzun süre zindanda tuttuğum için özür diliyorum. "Hayır" diye karşılık verdi arkadaşı. "Bunda da bir hayır var".

Responsive image
YAZAR
Selma Erdem
DOSYA BOYUTU
3,83 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786050934526

PDF formatında Her İşte Bir Hayır Var. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Her İşte Bir Hayır Var kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ama aşka hayır deme…"Egemen benden hoşlanıyor mu?""Hayır!""İleride hoşlanacak mı?""Hayır!""Ben ondan vazgeçecek miyim?""Hayır!""Peki, bir ilişkimiz olacak mı?""Hayır!"Bendeniz Şebnem Karabıyık, 28 yaşındayım. Köy kahvesinde sabahtan akşama kadar oturup ahkâm kesmek dışında bir işi olmayan atalarımızın "Her işte bir 'hayır' var" ile kastettikleri bu değildi bence!Kurumsal dergisinin editörlüğünü yaptığım hastanemize yeni transfer olan ünlü -ve elbette yakışıklı- estetik cerrah Egemen Karay'dan hoşlandığım belli olmasın diye arkasından dalga geçtim. Aferin bana. Duymuş! Bu işte pek hayır yok gibi. İşimi kaybetmezsem iyi. 28 yıl boyunca dram tadında geçen hayat, bir anda romantik komediye dönüşmüyor haliyle... Acaba Egemen beni akşam yemeğine davet edecek mi? Hani tabakların hep kare şeklinde olduğu, havalı bir yere filan? Hayır! Dur bakalım Şebnem, ne demişler, her işte bir hayır vardır.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 268Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Novus 


Parmağımın kopmasında gerçekten de bir hayır varmış. İşte bu yüzden seni bu kadar uzun süre zindanda tuttuğum için özür diliyorum. Bunda ne gibi bir hayır vardır diye, hayretle bağırır kral.